+370 691 35375
Open hours noteLaikinai aptarnaujame tik organizacijas teikiant ilgalaikio palaikymo paslaugas. Atsiprašome už nepatogumus.
Pradžia > Kompiuterio taisymas Namams > Windows perinstaliavimas ir sulietuvinimas

Windows perinstaliavimas ir sulietuvinimas

Jei kompiuteris buvo įsigytas kitoje valstybėje, gal būt Jums prireiks Windows sulietuvinimo.

Windows sulietuvinimas ne visad įmanomas, dažnai, kad jie būtų sulietuvinti, prireikia ne šiaip perinstaliuoti Windows, o įdiegti naują Windows versija, kadangi įdiegtos versijos licencija gali nepalaikyti sulietuvinimo. Jei Jūs įsigijote šiuolaikinį Apple(Mac) kompiuterį, tačiau esate nepratę dirbti su Mac OS X operacine sistema, yra galimybė į tokį kompiuterį, kaip alternatyvą, įdiegti Windows. Tuomet užkraunant kompiuterį turėsite galimybę pasirinkti norimą sistemą. Windows, įdiegtą į Mac taipogi galima sulietuvinti.

Jei namie yra keletas kompiuterių, galima juos sujungti į vietinį tinklą. Tai suteiks galimybę naudotis internetu iš kiekvieno kompiuterio. Prie tinklo galima prijungti bendrą spausdintuvą, keistis tarp kompiuterių duomenimis, žaisti kompiuterinius žaidimus. Namų tinklas analogiškas įmonių tinklui, tik dėl specifinio išdėstymo turi keletą ypatumų. Namų kompiuterių tinklui gaminama speciali įranga. Jei į tinklą norima sujungti tik du kompiuterius, galima apsieiti ir be specialios įrangos. Tam, kad sukurti kompiuterių tinklą, Windows perinstaliavimas nereikalingas.

Namų kompiuteriams yra sukurta daugybė įdomių programų, dauguma iš jų nemokamos, kai kurios gali būt sulietuvintos. Yra galimybė įdiegti šeimos biudžeto planavimo programą, taip pat ir mokomąsias programas, vaikų saugaus interneto naudojimo, garso ir vaizdo klipų įkėlimo į mobiliuosius telefonus, namų kino ir fotografijų redagavimo bei kitas panašaus tipo programa, įdiegti arba perinstaliuoti kompiuterinius žaidimus. Tačiau ne visos programos gerai sutaria viename kompiuteryje, dažnai, neteisingai atliktas Windows sulietuvinimas ar programų sulietuvinimas, sukuria problemas, kurių sprendimui prisieina perinstaliuoti Windows. Windows ir pagalbinių programų perinstaliavimą turi atlikti specialistas. Jūsų laikas, prarastas dėl lėto kompiuterio darbo ir prarasti duomenys dėl netinkamo Windows ar programų darbo kainuoja brangiau nei kvalifikuoto kompiuterių specialisto atlygis už atliktus darbus.