+370 691 35375
Open hours noteLaikinai aptarnaujame tik organizacijas teikiant ilgalaikio palaikymo paslaugas. Atsiprašome už nepatogumus.
Pradžia > Kompiuterio taisymas Namams > Kokį kompiuterį pasirinkti?

Kokį kompiuterį pasirinkti?

Dažnai sulaukiame klausimo, kokios konfigūracijos kompiuterį derėtų pasirinkti. Paprastai ekspertai pataria kompiuterį rinktis atsižvelgiant į tai, kokius konkrečius darbus su juo dirbsite. Toks atsakymas yra gana abstraktus ir nesuteikiantis jokių aiškių kriterijų, pagal ką rinktis savo naująjį kompiuterį. Mes šią užduotį kiek supaprastinsime: susidarykite sąrašą programų, kurias naudojate dažniausiai ir kurių Jums reikia labiausiai. Tuomet susiraskite tų programų pateikiamus techninius reikalavimus. Tai bus aiškiausias atsakymas kokias technines charakteristikas turi atitikti Jūsų perkamas kompiuteris.

Jūsų konfigūracija paruošta!

Dažnai paaiškėja, jog kompiuterio konfigūracija reikalinga Jūsų kasdieniam darbui ir problemų sprendimui kainuoja du ar net tris kart pigiau nei ta, kurią Jums siūlo draugai ar pardavėjai. Kompiuterio įsigijimas yra gana rimtas procesas, panašiai kaip perkant nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Niekada nepirkite kompiuterio “keletui metų” arba “su atsarga”. Nepamirškite jog asmeninis kompiuteris tai tik priemonė išspręsti konkrečias Jūsų problemas. Kad ir kokį galingiausią ir naujausio modelio kompiuterį išsirinktumėte nepamirškit, jog gana greitai atsiras naujesnių ir galingesnių modelių, o senesnių modelių kaina palaipsniui krenta. Įvairių programų techniniai reikalavimai pastoviai auga, tad natūralu, jog atsiranda naujesni ir galingesni įrenginiai už tą pačią kainą, kuria Jūs šiandien įsigyjate naujausią ir pranašiausią kompiuterį. Tuo pačiu naujausias ir pranašiausias labai greitai tampa tik vidutinioku.

Visada esame pasiruošę padėti Jums išsirinkti tinkamiausią kompiuterį. Minimali sisteminio bloko garantija — 2 metai, svarbu ar ant jo nėra garantinis lipdukas, todėl ateityje tobulindami ir atnaujindami savo kompiuterį naujesniais, galingesniais komponentais, garantijos neprarasite. Pageidautina, jog garantinio remonto paslaugos būtų atliekamos tiesiog Jūsų namuose arba įgaliotojų atstovų dirbtuvėse. Jei planuojate įsigyti nešiojamą kompiuterį, visų pirma atkreipkite dėmesį į jo svorį, dydį ir baterijos talpą (pageidautina, kad kompiuteris atjungtas nuo tiesioginio energijos šaltinio veiktų bent 4 valandas). Tiesa, eksploatuoti nešiojamą kompiuterį yra sunkiau, nei stacionarų. Jei kompiuterį planuojate naudoti tik namuose, nerekomenduojame pirkti nešiojamo kompiuterio. Atidžiai perskaitę naudojimo instrukciją ir atlikę visas gamintojo rekomendacijas, gerokai prailginsite savo kompiuterio tarnavimo laiką.