+370 691 35375
Open hours noteLaikinai aptarnaujame tik organizacijas teikiant ilgalaikio palaikymo paslaugas. Atsiprašome už nepatogumus.
Pradžia > Kompiuterio taisymas Namams

Kompiuterio taisymas Namams

Dažnai namuose atsiradusio kompiuterio diegimą ir pirminius nustatymus atlieka pats šeimininkas arba draugai, kaimynai ar giminės. Kompiuteriu gali naudotis visi šeimos nariai, tame tarpe ir vaikai. Kompiuterio kietajame diske vyrauja betvarkė, nuolat įdiegiami ir trinami žaidimai, dažnai į kompiuterių iš interneto patenka virusai. Laiku neatlikus kompiuterio išvalymo, tolygu į savo namus pakviesti hakerį ir leisti jam atlikinėti antiįstatyminius veiksmus internete, naudojantis Jūsų kompiuteriu. Netgi jei kompiuteryje buvo įdiegta licencijuota operacinė sistema, tai kaip taisyklė, su laiku ją pakeičia jaunųjų kompiuterių "vunderkindų" modifikuota piratinė versija, kurios veikimas yra visiškai nenuspėjamas. Nesilaikoma kompiuterio eksploatacijos režimo, saugaus naudojimosi kompiuteriu taisyklių. Dažniausiai namų kompiuterio tarnavimo laikas yra dukart trumpesnis nei jo brolio biure, jis dažniau reikalauja remonto.

Kompiuterių specialistas, kaip ir šeimos gydytojas, būtinas kiekvienoje šiuolaikinėje šeimoje. Pirkti kompiuterį, kaip ir automobilį, reikia tik su patikimu specialistu. Specialistas turi teisingai pajungti ir suderinti kompiuterį, paaiškinti elementarias saugaus naudojimosi kompiuteriu taisykles, reguliariai atlikti kompiuterio išvalymą. Jei kompiuteris prijungtas prie interneto tinklo, privalu minimalizuoti galimybę kompiuteriui užsikrėsti virusais, sukurti galimybę greitai atkurti kompiuterį, įvykus užkrėtimui, tai yra operatyviai išvalyti kompiuterį. Tam, kad tai pasiekti, yra numatyta visa eilė priemonių, tame tarpe antivirusinės programos įdiegimas, tačiau tai nėra svarbiausias apsaugos veiksnys. Vartotojo duomenų (fotografijos, dokumentai, ir kiti failai, kurių praradimas nepageidaujamas) išsaugojimo garantija yra svarbiausias kompiuterio remonto ar valymo veiksnys. Kompiuterio remontą turi atlikti tik kvalifikuotas specialistas. Kompiuterio viduje yra detalių, kurias galima nepataisomai sugadinti vien prisilietus prie jų. Savarankiškas kompiuterio remontas dažniausiai baigiasi žymiai brangesniu remontu.

Tam, kad kompiuteris visad dirbtų kaip naujas, fotografijos ir kiti reikalingi failai būtų visad saugūs, laikas praleistas prie kompiuterio nekeltų grėsmės Jūsų šeimos sveikatai, įsiklausykite į kompiuterių specialistų patarimus, atlikite profilaktinį kompiuterio valymą ir kompiuterio aušinimo sistemos išvalymą ne rečiau kaip kartą metuose. Kompiuterio taisymas yra brangus malonumas, kurio galima išvengti laikantis kompiuterio eksploatavimo taisyklių, nepamirštant atlikti savalaikį kompiuterio valymą.