+370 691 35375
Open hours noteLaikinai aptarnaujame tik organizacijas teikiant ilgalaikio palaikymo paslaugas. Atsiprašome už nepatogumus.
Pradžia > Kompiuterių priežiūra Vilniuje Verslui > Kaip teisingai organizuoti darbą su kompiuteriu?

Kaip teisingai organizuoti darbą su kompiuteriu?

Pakalbėkime apie tai, kaip derėtų organizuoti failus savo kompiuteryje ir efektingai su juo dirbti.

Norint efektyviai organizuoti savo darbą kompiuterių, reikėtų atskirti vietas, kuriose bus saugomi tam tikri failais. Idealiu variantų jūsų kietasis diskas turėtų būti padalintas bent į 2 atskiras dalis.

Taip pat rekomenduojame saugoti savo kietojo disko kopijas, jei atsitiktų taip, kad prarastumėte dalį failų ar jūsų kompiuterį užpultų virusas.

Operacinė sistema ir programinė įranga turėtų būti diegiama atskiroje nuo kitų failų dalyje (dažniausiai tai yra C diskas). Įdiegus operacinę sistemą ir ją konfigūravus, patartina atskirti disko vietą ir padaryti atsarginę disko kopiją. Ją taip pat galite įsirašyti ir į DVD diską ar bet kokią kitą išorinę laikmeną, kuri turi atitinkamus pajėgumus.Sukonfigūruokite atsarginių kopijų saugojimo vykdymą. Jis turėtų vykti reguliariai — pasirinkite kur ir kokie failai iš jūsų kompiuterio turi būti nukopijuoti ir išsaugoti. Labiausiai patartina šią procedūrą atlikti į išorinį kietąjį diską. Jei atsitiktų nelaimė ir nebeveiktų jūsų operacinė sistema, ją atkūrus iš išorinio kietojo disko viskas būtų taip, kaip ir buvę, savo vietose. Operacinės sistemos atkūrimas iš išorinio kietojo disko yra sparčiausias ir pats pigiausias būdas spręsti problemas — neteisingai įdiegus programas ar užsikrėtus virusu, jums tereikės atkurti savo operacinę sistemą ir visos problemos bus išspręstos.

Dirbant su įvairiais dokumentais, rekomenduojama kas kurį laiką jį išsaugoti į atsarginę kopiją. Taip įvykus nenumatytoms problemoms, bus galima grįžti į senesnę dokumento versiją ir darbus tęsti nuo paskutinio išsaugoto etapo, o ne pradėti viską nuo nulio. Niekada neužterškite savo darbalaukio ir nesaugokite ten dokumentų. Tai patogi vieta išsaugoti naujus dokumentus, kurie ten bus laikinai. Pastoviam dokumentų saugojimui turėtų būti sukurti specialūs aplankai jūsų kietajame diske.

Namų kompiuteriai dažnai yra naudojami ir darbui, ir pramogoms. Kaip bebūtų gaila, jei su jūsų kompiuteriu vaikai žaidžia kompiuterinius žaidimus, prarasti failus ir patirti vienokias ar kitokias operacinės sistemos problemas galimybės padidėja net keletą kartų. Dėl šios priežasties patariame naudoti du atskirus kietuosius diskus (HDD) — vieną išskirtinai pramogoms, kitą išskirtinai darbui. Tai tarsi du atskiri kompiuteriai vienoje vietoje.

Mūsų kompiuterių servise dirbantys profesionalai yra pasiruošę optimizuoti jūsų kompiuterį ir užtikrinti, kad jo veikimas būtų saugus, efektyvus ir nenutrūkstantis. Galime administruoti ir didelius kompiuterių tinklus, ir pavienius namų kompiuterius, sukurti jums priimtinas darbo kompiuteriu sąlygas.